Ημερομηνία δημοσίευσης: 07/02/2018
Πρόγραμμα αγώνων των τοπικών πρωταθλημάτων

Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα των ερασιτεχνικών ομάδων του Πειραιά και στις τρεις κατηγορίες. Όπως ανακοινώθηκε από την Ένωση ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ  10.2.2018

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

16.00

ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ – ΧΑΛΚΗΔΩΝΑ

ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ

16.00

ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧ. – ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ

ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

15.30

ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ – ΑΟ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΗΠ.ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

(ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

15.30

ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ.ΣΟΦΙΑΣ

ΓΗΠ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

15.30

ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

15.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡ. – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ.

ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

15.30

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ – ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ

ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ

15.30

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ

ΓΗΠ.ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

15.30

ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΦΙΛΑΘΛΟΙ

ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ

15.30

ΑΡΜΕΝΙΚΗ – ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑΣ

ΓΗΠ. «Π.ΣΑΛΠΕΑΣ»

15.00

ΕΠΟ  (ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ)

ΚΥΡΙΑΚΗ  11.2.2018

ΓΗΠ.Π.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

10.30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚ. – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

 

12.30

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑ

 

15.30

ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡ.

ΓΗΠ.ΜΟΣΧΑΤΟΥ

10.30

ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠ.

 

13.00

ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ

 

15.30

ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΗΠ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

13.00

ΘΗΣΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡ.

 

15.30

ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠ.-  ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΓΗΠ.ΔΗΜ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

(ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ)

10.45

ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

 

13.00

ΑΡΗΣ ΑΜΦ. – ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ

 

15.30

ΑΜΦΙΑΛΗ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

13.00

ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔ.

 

15.30

ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ. – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

ΓΗΠ.ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

13.00

ΑΣ ΚΩΦΩΝ – ΠΗΓΑΣΟΣ

 

15.30

ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ – ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

ΓΗΠ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

15.30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜ. – ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ

ΓΗΠ.ΔΗΜ.ΡΕΝΤΗ

10.30

ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚ.

 

13.00

ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

 

15.30

ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

ΓΗΠ.ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ

15.30

ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΣ – ΑΕ ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

ΓΗΠ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

15.30

ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ

ΓΗΠ.ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ

15.30

ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ

ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ

11.00

ΣΠΙΘΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

 

15.00

ΕΠΟ  ( ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΠΕΛΟΠΕΣ ΚΙΑΤΟΥ)

Όπως έγινε γνωστό από την ΕΠΣ Πειραιά στο παραπάνω πρόγραμμα των αγώνων έγιναν οι εξής τροποποιήσεις:
1.Ο αγώνας της Β’ Κατηγορίας ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ θα διεξαχθεί την Κυριακή 11.2 στο γήπεδο «Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» και ώρα 10:00 αντί 10:30 που είχε αρχικά οριστεί.
2.Ο αγώνας της Β’ Κατηγορίας ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ θα διεξαχθεί την Κυριακή 11.2 στο γήπεδο «Π.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ» και ώρα 15:00 αντί 15:30 που είχε αρχικά οριστεί.
3.Ο αγώνας της Α’ Κατηγορίας ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ θα διεξαχθεί την Κυριακή 11.2 στο γήπεδο «ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ» και ώρα 12:00 αντί 15:30 που είχε αρχικά οριστεί.



Σαββατοκύριακο στα γήπεδα του Πειραιά
Αποτελέσματα αγώνων στα γήπεδα του Πειραιά
ΕΠΣΠ: Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου
Πρόγραμμα αγώνων των τοπικών πρωταθλημάτων
Ο δήμαρχος είπε σε ομιλία του ότι ο Πειραιάς «κάθε χρόνο που περνάει θα είναι μία καλύτερη πόλη». Συμφωνείτε;
Ναί. Η πόλη θα καλυτερεύει
Σε κάποια πράγματα ίσως καλυτερεύει
Όχι. Μια από τα ίδια θα είναι
Δεν γνωρίζω. Ασε να δούμε
Επικοινωνία
Όνομα:
Επίθετο:
email:
Σχόλιο:
Αποστολή