Ημερομηνία δημοσίευσης: 11/02/2017
Ποιοί θα βραβευτούν στην ετήσια γιορτή της ΕΠΣΠ

Πυρετώδεις ετοιμασίες γίνονται από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Πειραιά (ΕΠΣΠ) για την διοργάνωση μιας απόλυτα επιτυχημένης γιορτής του πειραϊκού ποδοσφαίρου, στην διάρκεια της οποίας θα κοπεί η πρωτοχρονιάτικη πίτα και θα απονεμηθούν βραβεύσεις σε αθλητές, παράγοντες και σωματεία.

Η μεγάλη γιορτή, στην οποία χορηγός επικοινωνίας είναι το Pireas2day.gr, θα πραγματοποιηθεί, την Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου, στην  αίθουσα εκδηλώσεων «TERRA VERDE» στην Νίκαια.

Όπως ανακοινώθηκε από την Ε.Π.Σ.Π. από την Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου τα σωματεία και οι εκπρόσωποι τους μπορούν να παραλαμβάνουν  από την γραμματεία της Ένωσης τις προσκλήσεις τους για την  Ετήσια Εορταστική Εκδήλωση.

Στο μεταξύ το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.Π.Σ.Π αποφάσισε να γίνουν οι εξής βραβεύσεις:

Β Ρ Α Β Ε Υ Σ Ε Ι Σ   Σ Ω Μ Α Τ Ε Ι Ω Ν

Η « ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ» για την κατάκτηση του  πρωταθλήματος  «SuperLeague»
Η  ομάδα Νέων Κ-20 & η ομάδα Κ-15 της ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για την κατάκτηση των  ανάλογων πρωταθλημάτων της  «SuperLeague» περιόδου 2015-2016
Ο  Α.Π.Ο. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  Κυπελλούχος ομάδα περιόδου 2015-2016
Ο Α.Π.Ο. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Πρωταθλήτρια ομάδα 1ου ομίλου Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, περιόδου 2015-2016
Η ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΝΕΟΛΑΙΑ, Πρωταθλήτρια ομάδα 2ου ομίλου Α΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, περιόδου 2015-2016 & άνοδος στην Γ΄ Εθνική Κατηγορία.
Ο Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ  Πρωταθλήτρια ομάδα 1ουομίλου Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας περιόδου 2015-2016 & άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία
Η ΑΡΜΕΝΙΚΗ Ε.Α.Α.Π. Πρωταθλήτρια ομάδα  του 2ου ομίλου Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας περιόδου 2015-2016 & άνοδος στην Α΄    Ερασιτεχνική Κατηγορία
Ο Α.Γ.Σ. ΗΦΑΙΣΤΟΣ Δευτεραθλήτρια ομάδα  του 1ου ομίλου Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, περιόδου 2015-2016 & άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία
Ο Α.Ο. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ/ΚΑΡΠΑΘΟΣ Δευτεραθλήτρια ομάδα  του 2ουομίλου Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, περιόδου 2015-2016 & άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία
Ο Α. Ο. ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Τριταθλήτρια ομάδα  του 1ου ομίλου Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, περιόδου 2015-2016 & άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία
Ο Α.Ο.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, Τριταθλήτρια ομάδα  του 2ου ομίλου Β΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας, περιόδου2015-2016 & άνοδος στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία
Ο Α.Π.Ο. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ, Πρωταθλήτρια ομάδα  της  Γ΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας περιόδου 2015-2016 & άνοδος στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία
Ο Α.Ο.ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Δευτεραθλήτρια ομάδα  της  Γ΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας περιόδου 2015-2016 & άνοδος στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία
Η Α.Ε. ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ, Τριταθλήτρια ομάδα  της Γ΄ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας περιόδου 2015-2016 & άνοδος στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ για την  άνοδο στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία περίοδος 2015-2016
Η Α.Ε. ΑΙΓΙΝΑΣ -Έπαινος Ηθους για την συνολική διαγωγή & παρουσία της στην περίοδο 2015-2016 

 ΕΙΔΙΚΕΣ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ

ΘΕΩΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ επίτιμος πρόεδρος του  σωματείου ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. για την συνολική του παρουσία & προσφορά στο Ελληνικό  Ποδόσφαιρο
ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ  κορυφαίος Έλληνας φίλαθλος, για το ήθος και την συνολική παρουσία του στο Ελληνικό Ποδόσφαιρο
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΏΝ Α.Ο.ΙΩΝΙΚΟΥ, για την συνολική τους παρουσία και το κοινωνικό τους έργο.
ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ιατρός, για την προσφορά του στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ, παρατηρητής αγώνων για την συνολική του παρουσία το Πειραϊκό ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑ διοικητικό στέλεχος του σωματείου ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ, ως γυναίκα που προσφέρει στο Πειραϊκό ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ για την  συνολική του παρουσία & προσφορά ως διαιτητής στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ως νέος ταλαντούχος εξελίξιμος διαιτητής
ΓΙΑΠΠΑΠΑΣ ΕΥΣΤΆΘΙΟΣ - φωτορεπόρτερ για την συνολική του παρουσία και την προβολή του  Πειραϊκού ερασιτεχνικού Ποδόσφαιρου
 
ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ  ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ- ΦΙΛΑΘΛΟΙ – ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
 
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΑΜΑΝΤΖΗΣ πρόεδρος του σωματείου ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ για το ήθος και την συνολική του προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
ΝΙΚΟΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ιδρυτικό μέλος της Α.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ για την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
ΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ιδρυτικό μέλος & αντιπρόεδρος της Α.Ε. ΧΑΡΑΥΓΗ/ΑΣΤΕΡΑΣ για την συνολική του  παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
ΚΙΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - διοικητικό στέλεχος του σωματείου Α.Ε. ΜΟΣΧΑΤΟΥ για την συνολική του  παρουσία& προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
ΧΑΛΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ πρόεδρος του σωματείου Α.Ε. Μ.ΑΕΤΟΣ/ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ για την συνολική του παρουσία και προσφορά στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - διοικητικός στέλεχος του σωματείου ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ για το ήθος και την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΛΙΖΟΣ  φίλαθλος του σωματείου Α.Π.Σ.Ε.ΑΜΦΙΑΛΗ αλλά και του Πειραϊκού Ερασιτεχνικού Ποδοσφαίρου
ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ για το ήθος και  την συνολική του παρουσία του στο Ελληνικό & Πειραϊκό Ποδόσφαιρο
ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ για το ήθος και  την συνολική του παρουσία του στο Ελληνικό & Πειραϊκό Ποδόσφαιρο
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - παλαίμαχος παράγοντας του σωματείου ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ/ΚΑΡΠΑΘΟΣ για την συνολική του  παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο
ΝΟΥΡΤΖΑΝΙΑΝ ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝ παλαίμαχος παράγοντας του σωματείου ΑΡΜΕΝΙΚΗ για την συνολική του παρουσία στο Πειραϊκό Ερασιτεχνικό Ποδόσφαιρο.
 
 
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
 
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (Α.Π.Ο. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΎ) για την ανιδιοτελή  προσφορά του στα τμήματα Υποδομών
ΜΠΛΗΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ( Α.Ο. ΚΑΣΤΕΛΛΑ) - για την ανιδιοτελή  προσφορά του στα τμήματα Υποδομών.
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ( Α.Ε.ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) - για την ανιδιοτελή  προσφορά του στα τμήματα Υποδομών.
ΦΕΛΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - προπονητής Α.Ο.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ για το  ήθος & την συνολική του παρουσία  στα τμήματα Υποδομών.
 
ΟΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΤΩΝ ΣΚΟΡΕΡ
 
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
 ΜΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ(ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ–ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ),πρώτος σκόρερ του πρωταθλήματος της Α΄  Κατηγορίας( περιόδου 2015-2016) με 24 τέρματα
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ(ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑ), πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου Α΄ Κατηγορίας(περιόδου 2015-2016) με 21 τέρματα
ΑΥΓΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ(Α.Π.Ο.ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ) δεύτερος σκόρερ του 1ου Α΄  Κατηγορίας (περιόδου 2015-2016) με 19 τέρματα
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(Α.Ε.ΘΥΕΛΛΑ/ΑΧΙΛΛΕΑΣ) δεύτερος σκόρερ του 1ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας (περιόδου 2015-2016) με 19 τέρματα.
 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ (Α.Π.Ο.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ – Α.Ο.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ) πρώτος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄  Κατηγορίας (περιόδου 2015-2016) με 21 τέρματα
ΚΟΚΛΙΩΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε.Π.Ο. ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ) δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Α΄ Κατηγορίας(περιόδου 2015-2016) με 20 τέρματα
 
Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ(ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ) πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄  Κατηγορίας (περιόδου 2015-2016) με 17 τέρματα
ΣΩΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (Α.Σ.ΠΟΝΤΙΩΝ) πρώτος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας(περιόδου 2015-2016) με 17 τέρματα
ΚΑΦΑΤΑΡΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (Α.Σ.ΣΠΙΘΑ) δεύτερος σκόρερ του 1ου ομίλου της Β΄  Κατηγορίας(περιόδου 2015-2016) με 13 τέρματα
2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ ΘΕΡΑΠΩΝ(ΑΡΜΕΝΙΚΗ) πρώτος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας (2015-2016) με 19 τέρματα
ΣΙΝΑΝΗ ΜΑΞΗ (ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Α.Ο.) δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄ Κατηγορίας (2015-2016) με 16 τέρματα
ΤΣΑΛΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ Α.Ο.Φ.Ν.Φ.) δεύτερος σκόρερ του 2ου ομίλου της Β΄  Κατηγορίας(2015-2016) με 16 τέρματα
 
Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ (ΔΑΦΝΗ) πρώτος σκόρερ της Γ΄ Κατηγορίας (2015-2016) με 21 τέρματα
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΑΠΙΟΣ(ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ) δεύτερος σκόρερ της Γ΄  Κατηγορίας (2015-2016) με 15 τέρματα
ΡΟΥΣΙ ΕΡΑΛΝΤ(Α.Ε.ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ) δεύτερος σκόρερ της Γ΄  Κατηγορίας (2015-2016) με 15 τέρματα
 
 
ΟΙ ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΜΕ ΡΕΚΟΡ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ
 
ΠΑΠΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ) για το ξεχωριστό ρεκόρ συμμετοχών  στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία(2015-2016) 28 αγώνες – 2520 λεπτά
ΔΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Α.Π.Ο.ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ) για το ξεχωριστό ρεκόρ συμμετοχών στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία (2015-2016) 28 αγώνες - 2520 λεπτά
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΣ(Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ) για το ξεχωριστό ρεκόρ συμμετοχών στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία(2015-2016), 30 αγώνες – 2700 λεπτά
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ(Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ) για το ξεχωριστό ρεκόρ συμμετοχών στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία (2015-2016) 30 αγώνες – 2700 λεπτά
ΜΑΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Α.Ε. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ) για το ξεχωριστό ρεκόρ συμμετοχών στην Α΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία (2015-2016), 30 αγώνες – 2700 λεπτά
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ (Α.Ο. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ) για το ξεχωριστό ρεκόρ συμμετοχών στην Β΄ Ερασιτεχνική Κατηγορία(2015-2016) 26 αγώνες – 2340 λεπτά
 
ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΑΕΙ
 
ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ- ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΒΡΑΧΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ – ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ, ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΣΧΟΛΗ – ΤΜΗΜΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ
ΑΛΕΞΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ  – ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
ΑΝΕΣΤΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΕΘΝΙΚΟ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ  – ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
 ΠΑΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ –  ΤΜΗΜΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
ΑΣΗΜΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΧΟΛΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
ΠΕΤΡΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ –  ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΩΣ – ΤΜΗΜΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ  – ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ – ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ – ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ – ΤΜΗΜΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ –ΤΜΗΜΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ  ΣΠΟΥΔΩΝ
ΚΑΛΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ –ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ
ΑΥΓΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ
ΜΑΛΙΣΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ – ΣΧΟΛΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ – ΤΜΗΜΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
ΤΣΙΓΚΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - Α.Ο.ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ –ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

Ψήφισμα και αντίδραση για τον Ολυμπιακό
ΕΛΑΣ: Εκθεση για τα επεισόδια στο Καραϊσκάκης
Προβλήματα σε δύο γήπεδα του Κερατσινίου
Πρόβα... για το τελικό της ΕΠΣΠ κάνει το Κερατσίνι
Φαίνεται ότι υπάρχει κινητικότητα επενδύσεων στον Πειραιά. Ποιά η γνώμη σας;
Θα δώσουν νέα ώθηση στη πόλη & θέσεις εργασίας
Θα βοηθήσουν αλλά δεν θα αλλάξουν πολύ τα πράγματα
Δεν θα βοηθήσουν και πολύ την πόλη
Η πόλη χρειάζεται άλλα πράγματα για να πάει μπροστά
Επικοινωνία
Όνομα:
Επίθετο:
email:
Σχόλιο:
Αποστολή